Kosačky

Kosačky

Kosíte často trávu na veľkých plochách, alebo len občas na menšom pozemku? U nás nájdete kosačku vhodnú pre každý pozemok a pre každého užívateľa! Už od roku 2004 Vám dodávame kvalitné kosačky, ktoré môžeme vďaka Vašim podnetom a priamej spolupráci s výrobcami prispôsobiť aktuálnym potrebám zákazníkov a zároveň u nich zaistiť prvotriednu kvalitu. Naše kosačky sú zostavené z kvalitných dielov a sú navrhnuté tak, aby kosenie s nimi bolo čo najviac praktické a ušetrilo Vám čas– preto boli vybavené ergonomickým tvarovaním, centrálnym nastavením výšky, možnosťou nastavenia výšky rukoväte, mulčovaním, úchytmi pre jednoduché prenášanie, štýlovými kolieskami s guličkovými ložiskamiči bezproblémovým rýchlym štartovaním. Vďaka špeciálnemu tvarovaniu skeletu EDGE CUTTING je naviac kosenie trávy pozdĺž plotov a múrikov hračkou! Naše kosačky sú vďaka nízkej hmotnosti a ovládateľnosti vhodné prakticky pre každého. Ponúkame elektrické kosačky a kosačky benzínové s kvalitnými a osvedčenými motormi Hecht, či motory veľkých zahraničných firiem ako sú Briggs & Stratton a Honda, poskytnú dostatočný výkon pre pokosenie veľkých plôch i s vysokou či prerastenou trávou. U všetkých ponúkaných kosačiek sa môžete v neposlednej rade tiež spoľahnúť na kvalitný servis v rámci našej siete servisných centier.

 

Ponuka kosačiek je rozdelená na elektrické kosačky a benzínove kosačky s pojazdom i bez pojazdu, vhodné pre kosenie všetkých druhov trávnikov. Ponúkame tiež ručné vretenové kosačky, vhodné pre kosenie menších plôch a pre zachovanie perfektného vzhľadu trávnika.


Potrebujete poradiť pri výbere kosačky? Neviete aká je vhodná práve pre Vaše použitie? Kontaktujte nás prosím, radi Vám pomôžeme.Nové produkty pre mesiac jún - Kosačky

Mech. kosačka H 503
Mech. kosačka H 503
€49.99 (1506,-Sk)
Olej Castrol Garden 4 T
Olej Castrol Garden 4 T
€7.10 (214,-Sk)
Servisná sada H 5
Servisná sada H 5
€10.00 (301,-Sk)

Kanyster 5 l
Kanyster 5 l
€4.85 (146,-Sk)
Kanyster 10 l
Kanyster 10 l
€6.95 (209,-Sk)
Predlžovací kábel 20 m
Predlžovací kábel 20 m
€13.00 (392,-Sk)

Copyright © 2018 Dompo - domáce potreby a záhradná technika. Created by X-WEB Trenčín